Бути грамотним - це престижно

11 лист. 2021
З 8 листопада у Орлівщинській гімназії проходять заходи, присвячені Дню української мови і писемності. Учні 7-9 класів писали диктант національної єдності, учні 3-9 класів - І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика. Учні 8 класу брали участь у поетичному марафоні "Наша мова калинова". Учні 7 класу створювали святкові ролики і плакати, Учні 5-6 класів брали участь у турнірі кмітливих. Працювали діти із задаволенням, раділи родзинкам успіху і призовим смаколикам. Тож вивчаймо, плекаймо і шануймо рідну мову!

З 8  листопада у  Орлівщинській гімназії  проходять  заходи, присвячені Дню української мови і писемності. Учні 7-9 класів писали диктант національної єдності, учні 3-9 класів - І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика.  Учні 8 класу брали участь у поетичному марафоні "Наша мова калинова". Учні 7 класу створювали святкові ролики і плакати,  Учні 5-6 класів брали  участь у турнірі кмітливих. Працювали діти  із задаволенням, раділи  родзинкам успіху і  призовим смаколикам. Тож вивчаймо, плекаймо і шануймо рідну мову!