Відео-марафону «Стартуй! Сортуй! Healthy Choice: Kids, Parents»

26 лист. 2021
Наша школа приєдналася до "екологічного відео-марафону «Стартуй! Сортуй! Healthy Choice: Kids, Parents», який організували громадські організації Дніпра «Nudge Ukraine» та Миколаєва під егідою Департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Агенції розвитку м.Миколаєва з 25.10.2021 по 25.11.2021.

Мета заходу - закликати шкільну молодь міста і села доєднатись до екоруху та зробити життя навколо себе ще більш екологічним.

Відео-марафон супроводжуватиметься двома конкурсами між навчальними закладами Миколаєва та Дніпра з цінними призами.

Пропонуємо вам відео "Здорова їжа - здорові ми" яке зняли учениці 9 класу Калачова Маргарита(ведуча) та Тесленко Кіра(оператор) яке потрібно було зняти за умовами другого конкурсу.