Доброті немає меж

27 груд. 2022
Вітаємо учасників районних олімпіад! Хочемо сьогодні щиро подякувати Ксенії Галиній (м.Эдисон (Нью-Джерси) та Марті Рудіній, що мешкає сьогодні м.Гонконг, які допомогли створити дітям у складний воєнний час атмосферу справжнього різдвяного дива.Також окремо дякуємо волонтерам Юлії Боровій та Новікову Богдану, які передали нам сьогодні дружній привіт з далекого Китаю та Сполучених Штатів Америки і вручили солодкі подарунки та сувеніри нашим переможцям олімпіад та конкурсів. Доброті Вашій немає меж, ви - крила, що тримають нас у такий складний час!

Вітаємо учасників районних олімпад! іХочемо сьогодні щиро подякувати Ксенії Галиній (м.Эдисон (Нью-Джерси)  та  Марті Рудіній, що мешкає сьогодні м.Гонконг, які допомогли створити дітям у складний  воєнний час атмосферу справжнього  різдвяного дива.Також окремо дякуємо волонтерам Юлії Боровій та Новікову Богдану, які передали нам сьогодні  дружній привіт з  далекого Китаю та  Сполучених Штатів Америки і вручилиі солодкі подарунки та сувеніри нашим переможцям олімпіад та  конкурсів. Доброті Вашій немає меж, ви - крила, що тримають нас у такий складний час!