Історія школи

Літопис історії нашої школи починається з діяльності початкових шкіл на території с.Орлівщина в першій половині 20 століття.

До початку Другої світової війни на території села існувало  6 невеликих початкових шкіл, У центрі села існувала семирічна школа - Орлівщинська НСШ

Відразу в повоєнний час починається відбудова освітньої мережі на території села. Були створені початкові школи.

Довгий час віддаленість центра села спричиняла певні незручності дібратися до середньої школи, щоб продовжити навчання в 4 класі.

У 1957 році на загальних зборах колгоспників було порушено питання про перевантаженість середньої школи та незручність добиратися до неї на навчання з мікрорайону «Раківка». Восени 1957 року було закладено фундамент нової школи та призначено майбутнього директора школи - Іщенка Федора  Романовича.

Першого вересня 1958 року школа відчинила свої двері першим учням, які перейшли за місцем проживання з середньої загальноосвітньої школи. (Збереглися списки учнів, що поповнили школу на 01.091958р.) Новий колектив школи очолив директор – Іщенко Федір Романович.

Перед Вами фотоматеріали  документи з історії школи, подяки та грамоти за період діяльності закладу.