4 груд. 2012

Вітаємо переможців

Учні 7 класу Причина Євген та Карисенко Еммануїл посіли ІІ місце у ІІ (обласному заочному) етапі ХІІІ Міжнародного імені П.Яцика конкурсі знавців української мови. Вітаємр! Так тримати!
4 груд. 2012

Вітаємо переможців

11 лист. 2012

Кіностудія "Берегиня" презентувала нову телепередачу

9 ристопада 2012 року у школі вийшла в ефір телепередача " Мова - державна перлина...", присвячена Дню української писемності та мови, підготовлена членами гуртка "Берегиня" під керівництвом вчителя української мови та літератури Михалєвої Т.П. У передачі брали участь учні 6-9 класів. Пісні під керівництвом Зайченко Т.М. виконували учні 1, 5, 6, та 7 класів.
30 жовт. 2012

Стартує "ОлімпусЦ

25 жовтня в Орлівщинській ЗОШ І-ІІ ступеня пройшла осіння сесія Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Вчитель англійсь кої мови Компанієць Т.М. залучила до участі 18 учнів 2-9 класів. Так тримати. Ви - молодці!
30 вер. 2012

Вітаємо з ювілеєм!

Шановна Тамаро Петрівно! Щиро вітаємо Вас із славним ювілеєм. Хай Вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя й здоров'я не зрадять ніколи, Хай збудуться мрії, бажання й думки. Снаги трудової - без ліку, Пошани й добра - від людей, Щасливого й довгого віку Бажаємо Вам у цей день
17 вер. 2012

Так тримати

Фольклорна експедиція "Звичаї, обряди та традиції рідного краю", в якій щорічно бере участь пошуковий загін Орлівщинської ЗОШ І-іІ ступеня, підвела підсумки районного туру. Наш загін виборов ІІ місце. Ми гордимося, що є в нашому селі є такі народні таланти, бо неодноразово нам допомагає зібрати народні перлини Марчик Євдокія Григорівна, наш орлівщинський соловейко. Спасибі Вам, Євдокіє Григорівно, за доброту, щедрість української душі.
17 вер. 2012

Зучстріч з народним депутатом М.П.Солошенком

14 вересня нашу школу відвідав народний депутат України М.П.Солошенко. Приємно, що за численними державними справами Микола Павлович не забуває про колиску дитинства, скарбницю знань. Завдяки йому фасад школи не впізнати : замість старих скрипучих дверей з'явилися нові, сучасні. Микола Павлович разом з головою Новомосковської райдержадміністрації Горошком та головою сільради Гаценком оглянули школу, поцікавились її проблемами. Батьківська, учнівська та вчительська громадськість щиро вдячні народним обранцям за матеріальну допомогу школі.
4 вер. 2012

Дніпропетровщина - моя рідна земля

3 вересня в Орлівщинській ЗОШ І-ІІ спупеня пройшов тематичний урок" Дніпропетровщина - моя рідна земля". Учні ознайомилися з досягненнями нашої області за 80 років, здійснили заочну подорож по видатних місцях рідного краю.