15 лист. 2017

Вітаємо! Учениця 8 класу КЗ "Орлівщинський НВК" Слобчено Єлизавета посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. Молодчина! Бажаємо успіхів і нових перемог!

10 лист. 2017

Загальношкільні батьківські збори

10 листопада відбулися загальношкільні батьківські збори.
7 квіт. 2017

Гордість нашої школи

Приємно, коли родзинки твоєї праці проростають рясними сходами, розквітають запашними квітками. Учениця 7 класу КЗ «Орлівщинський НВК» Слобченко Єлизавета стала дипломантом VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Креативна, цілеспрямована, сонцесяйна, вона працювала із запалом і величезним бажанням перемогти. Її перша сходинка до успіху виявилася вдалою. Третє місце у ІV фінальному етапі – це неабияка перемога. Молодчина! Так тримати!
14 бер. 2017

Тарас Шевченко - душа українськлї нації

З 6 по 14 березня в КЗ"Орлівщинський НВК"проходили Шевченківські дні.. Учні із задоволенням поповнювали свої знання новими фактами з біографії поета, брали участь у вікторині, трепетно звучали у класах невмирущі і такі близькі серцю поезії Кобзаря.Проглянули учні також власні програми, створені на шкільній кіностудії "Берегиня" Завершився тиждень театралізованим святом "Тихе сяйво над поетовою долею. Глядачі були зворушені майстерною грою учнів 7-8 класів, які інсценізували "Тополю". Шевченкова муза нікого не залишила байдужим.
3 бер. 2017

Інтерес - перша сходинка до успіху

3 березня 2017 року 27 учнів КЗ"Орлівщинський НВК" брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Завдання гри - не з легких. Треба добре знати історію, багато читати, бути грамотними. Настрій в учнів святковий, оптимістичний. Головне - бажання знати більше і перемагати.
5 лют. 2017

Вітаємо переможця

Слобченко Єлизавета, учениця 7 класу, посіла ІІ місце в обласному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і 4 лютого 2017 року брала участь у фінальному етапі. Молодчина! Так тримати!
31 січ. 2017

Семінар вчителів фізичної культури

31 січня 2017 року відбувся районний семінар вчителів фізичної культури. Виноситься подяка дітям, які приймали участь у заході.
24 лист. 2016

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

24 листопада 2016 року в КЗ "Орлівщинський НВК" відбувся Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"
24 лист. 2016

Всеукраїнська олімпіада ОЛІМПУС осіння сесія

21 та 22 листопада 2016 року в КЗ "Орлівщинський НВК" відбулася Всеукраїнська олімпіада з хімії та англійської мови.
18 лист. 2016

Плекаймо рідну мову

З 9 по 20 листопада у КЗ"Орлівщинський НВК" проводиться декадник української мови і літератури. Уже визначені переможці шкільного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови. Ними стали учні 3 класу - Кравченко Богдан,Фещенко Олеся, Щербина Захар, 4 класу - Біла Марія, 5 класу - Зеленка А., Мініна У., Лихін Д., 6 клас - Нестерова А., 7 клас - Слобченко Є., 8 клакс - Чуб М., 9 клас - Струк К. Учні 6-9 класів із задоволенням брали участь у мовному турнірі “Д о серця кожного торкайся, дивуй, чаруй і розвивайся”. Позитивні емоції викликали мовні цікавинки. А ще запрошуємо вас на презентацію телепрограми «Неоціненний дар народу - пісня», яка відбудеться у грудні 2016 року.