14 жовт. 2018

День захистника України

У переддень Дня захисника України в КЗ «Орлівщинський НВК».була проведена акція «Пригости смаколиками воїнів».
10 жовт. 2018

Екскурсія в місто Дніпро

10 жовтня учні школи відвідали музей-виставку під відкритим небом у м. Дніпро, присвячену подіям АТО.
30 вер. 2018

Вітаємо чарівну жінку

З днем народження, мудрий наш начальнику, чарівна жінко, , чуйна колего Тамаро Петрівно! Нехай завжди Вас супроводжує успіх, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Бажаємо безхмарних, Радісних днів, Зігрітих любов'ю Рідних і друзів, Наповнених ласкою, Удачею, теплом, Схожих на казку, На здійснений сон! З повагою педагогічний колектив школи
13 вер. 2018

Міжнародна олімпіада з англійської мови "Осінь - 2018" від проекту "Всеосвіта"

10 учнів КЗ "Орлівщинський НВК" взяли участь у міжнародній олімпіаді з англійської мови "Осінь - 2018" від проекту "Всеосвіта".
2 вер. 2018

Рідній школі - 60!

З ювілеєм, рідний материк дитинства! Школа- це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного Скільки тисяч хлопців і дівчат Вийшло з стін її, її дверей! Орлівщинська школа відзначає Нині шістдесятий ювілей. Привітайте друзів тут своїх, Привітайте мудрих вчителів, І не стримуйте сьогодні сміх, І хороших не жалійте слів. Нехай вона живе і квітне, Нехай щодня спішать до неї діти. Вона близька нам, ніби теплий дім, Про це ми заявляємо усім.
19 трав. 2018

День вишиванки у школі

17 травня 2018 року КЗ "Орлівщинський НВК" замайорів дивовихними вишиванками. одягаймо вишиванки, друже, хай побачить українців світ — молодих, відважних, дужих, одягаймо вишиванки, друже, хай побачить українців світ — молодих, відважних, дужих, у єднанні на сто тисяч літ. У бадьорому флешмобі поєдналася любов, краса і неповторність. Наші пісні, танці, наш національний одяг - унікальні. Ми - найкращі!
17 трав. 2018

Результати всеукраїнської гри з англійської мови "PUZZLE - 2018"

15 травня 2018 року КЗ "Орлівщинський НВК" отримав результати всеукраїнської гри з англійської мови "PUZZLE - 2018"
17 трав. 2018

Міжнародна шкільна дистанційна олімпіада з англійської мови "Всеосвіта Весна - 2018" від проекту "Всеосвіта"

4 травня 2018 року 10 учнів з 1-9 класів КЗ "Орлівщинський НВК" писали інтернет-олімпіаду з англійської мови "Всеосвіта Весна -2018".
3 трав. 2018

Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови "На Урок"

З 13 по 30 квітня 2018 року учні 3-9 класів КЗ "Орлівщинський НВК" мали чудову можливість перевірити свої знання з англійської мови у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді від освітнього проекту "На Урок".
14 бер. 2018

Всеукраїнська олімпіада з англійської мови "Олімпусик 2018"

13 березня 2018 року відбулася весняна сесія Всеукраїнської олімпіади з англійської мови "Олімпусик 2018", в якій взяли участь учні 1 - 3 класів.