21 січ. 2021

День Соборності України 22 січня

Свято День Соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
10 лист. 2020

Канікули

Увага! Канікули продовжено до 11 листопа. 11.03 - дистанційне навчання за розкладом середи.
9 бер. 2020

Шевченків березень у школі

Шевченків березень ласкаво простягає віти і постає у весняній обнові, і знову ми вітаєм Кобзаря у рідній Орлівщинській школі. Учні 2-9 класів та дошкільна група "Веселка" підготували телепрограму "Пісенний вернісаж". Учні 5 класу читали вірші Кобзаря і створювали скрайбінг до його творів "Поетична мозаїка". Шкорярі ознайомилися з невідомими фактами з біографії поета, спробували намалювати дерево Тарасового роду. Спасибі Вам, діти, за любов до мови, за бажання знати майстрів поетичного слова, за креативність. Дякую вчителям за допомогу у підготовці Шевченківських днів.
25 лист. 2019

Вітаємо знавців мови

Наша мова - окраса нації. Щоб любити, треба її знати, У ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Фещенко Олеся(6 кл.), Ліпська Аріна(6 кл.) та Халєміна Софія(4 кл.) посіли 2 місце. Молодці! Так тримати!Любімо ж рідну мову, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність, за чистоту!
17 лист. 2019

Тиждень мови в рідній школі

З 8 по 15 листопада у КЗ"Орлівщинський ЗЗСЩ-ДЗ" проходили заходи, присвячені Дню української мови і писемності. Учні 8-9 класів писали диктант національної єдності, учні 3-9 класів - І етап ХХ Міжнародного конкурсу конкурсу ім. П. Яцика. Мовний "острів " знань запропонував учням різноманітні цікавинки: пазли казок - для учнів 5 класу, випуск святкової газети- для 6 класу, квест-плакати - для 8-9 класу, інтелектуальні ігри - для 7 класу. Учні працювали творчо, із задоволенням. Дякуємо всім учасникам за любов до рідної мови, бажання її вивчати.
15 жовт. 2019

Профорінтаційна робота. Новомосковський металургійний коледж.

15 жовтня 2019 року в школі була проведена зустріч викладачів Новомосковського металургійного коледжу з учнями 9 класу.
11 вер. 2019

Екскурсія дев'ятикласників до Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка

11 вересня 2019 року дев’ятикласники відвідали Новомосковський кооперативний коледж економіки і права ім. С. В. Литвиненка.
16 трав. 2019

Вишивана моя Україна

Українська вишиванка – це наша національна святиня. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! У цей травневий квітучий день уся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. До свята учні разом із вчителями Резниченко Ю.В., Мініною Н.С., Морковкіною О.М, Бізбіз А.О, Михалєвою Т.П, Рак О.А. підготували чотириметровий рушник, вишитий стрічками. Вишиване диво гармонійно поєднувалося із яскравими вишиванками учнів та вчителів. Музичні композиції із рушничками (5 клас), із стрічками (6-9 класи) виконувалися з душею, трепетно, з любов’ю. Зачарувалися глядачі і виступом дошкільняток (вих.Морковкіна ОМ), вразив майстерністю флешмоб учнів 1-4 класів( кер. Бізбіз А.О., клас. Солодовник Л.К., Синицька В.О., Літвіщенко Л.Г.). Завершилося свято флешмобом учнів 5-9 класів. Наша школа цвіла весняними барвами, усмішками, а очі випромінювали віру в щасливе майбутнє рідної України.
19 бер. 2019

Поетичний флешмоб до дня народження Ліни Костенко

19 березня у день народження Ліни Костенко учні нашої школи провели поетичний флешмоб. Ліна Костенко - це цвіт і гордість нашої нації, її муза - це “нерозгадане чудо”, “неймовірний птах”, “казка казок”, “голос народу ” Вслухайтесь у слова Ліни Костенко, серцем доторкніться до них, вдумайтесь у їх глибокий зміст Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі. Цю думку підтвердили наші вихованці, з великою любов'ю читаючи її поезію.
10 бер. 2019

Між берегами вічності живе Тарас

Шевченківські дні у навчальному закладі не залишили нікого байдужими.Звучала незабутня Шевченкова муза, чарівні пісні і танцювальні мініатюри. Учні ще більше дізналися про титана думки, без якого важко уявити Україну, по-новому прочитували його, ще раз підтверджуючи, якими пророчими були його слова, складали фотопазли його життєвої долі, малювали ілюстрації до Кобзаревих творів. Тож черпаймо перлини мудрості, любові з його дорогоцінної скарбниці!