28 січ. 2014

До 70-річчя зняття блокади Ленінграда

24 січня у школі проходили заходи, присвячені 70-річчю зняття блокади Ленінграда. Учні перелистали сторінки історії, прочитали про мужніх ленінградців, які в нестерпних умовах вистояли майже 900 днів. Проглянули також кінофільм "Дорога життя"і були вражені подвигом жителів міста-героя.
10 січ. 2014

Так тримати!

Учень 8 класу Кириченко Еммануїл посів ІІ місце в районній олімпіаді з історії, ІІІ місце - з математики, а з хімії братиме участь у обласній олімпіаді. Молодчина! Так тримати!
15 груд. 2013

Акція "Не рубай ялинку"

З 1 по13 грудня в нашій школі проводилася акція "Не рубай ялинку". Члени екологічного гуртка (кер. Трощина В.О.) розповіли про користь сосни та ялини у житті людей, закликаючи зберегти вічнозелені деревця, не рубати на новорічні свята, обмежитися тільки гілочками. Вдома рекомендували ставини штучні ялинки. Дорогі друзі, приєднуйтесь до захисників природи!
1 груд. 2013

Молодь проти СНІДу

29 листопада у школі проходив виховний захід "Молодь проти СНІДу" Члени гуртка екологів під керівництвом вчителя Трощиної В.О. підготували усний журнал, було проглянуто телефільм. Учні були вражені почутим і побаченим.
16 лист. 2013

Районна олімпіада з англійської мови

16 листопада 2013 року відбулася районна олімпіада з англійської мови. Учень 8 класу Дмитрушенко Андрій достойно представив нашу школу. Молодець!
10 лист. 2013

Спеціальний випуск телегазети "Берегиня"

До Дня української писемності та мови у школі готується спеціальний випуск телегазети "На шкільних меридііанах" У випуску є сторінки з історії слів, мовні цікавинки, весела перерва. Запрошуємо переглянути нашу телегазету.
8 лист. 2013

Всеукраїнська олімпіада Олімпус 2013 (осіння сесія)

8 листопада 2013 року в Орлівщинській ЗОШ І-ІІ ступеня була проведена осіння сесія всеукраїнської олімпіади з англійської мови Олімпус.
27 жовт. 2013

70- визволення Дніпропетровська

25 жовтня 2013 року у нашій школі пройшов урок мужності, присвячений 70-річчю звільнення нашого обласного міста. Учитель історії Резниченко О.В. цікаво розповідав про цю трагічну сторінку нашої історії. Також школярі проглянули документальний фільм.
27 жовт. 2013

Відзначення 95-річчя від дня народження В. Сухомлинського

У жовтні 2013 року у школі було проведено ряд заходів, присвячених 95-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Учні поділися враженнями від прочитаних творів, ознайомилися з життєвим шляхом видатного педагога , здійснили заочну подорож на його батьківщину.
29 вер. 2013

Пошуковий звгін знову попереду

Пошуковий звгін експедиції " Звичаї, обряди та традмиції рідного краю зайняв ІІ місце у районі. Уже декілька років він співпрацює з Марчик Є.Г., яка знає дуже багатл пісень, сама любить співати і заохочує учнів до пісні. Спасибі Вам, дорогв наша землячко, за лоброту, щедрість душі, бажання передати свої знання юному поколінню.