1 бер. 2019

Соціальний експеримент від STEM Центру "Розвиток КСВ"

Вивчати професії дуже цікаво!!! Учні 3-го класу надіслали свої малюнки до STEM Центру "Розвиток КСВ" у м.Київ.
21 лют. 2019

Розквітай же веселково, рідна мово, в рідній школі

Теплом і любов'ю зоріли серця учнів нашої школи у Міжнародний день рідної мови. Звучало чарівне, барвінкове рідне слово, розливалися ніжні мелодії задушевних українських пісень, ніби оживали яскраві квіти на вишиванках. Учні із задоволенням брали участь у мовних турнірах, квестах, складали літературнві пазли. Дитячі очі випромінювали любов, доброту. Тож любімо, розвиваймо, вивчаймо рідну мову, бо це - найцінніший наш скарб, джерельно чиста криниця мудрості народної.
16 лют. 2019

З ювілеєм, дорога колего!

Дорога Світлано Олександрівно! Щиро вітаємо Вас з ювілейним днем народження! Бажаємо Вам подорожувати країнами щастя, зустрічати світанки натхнення, радіти кожному дню, летіти до успіху, кохати усім серцем, долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем у цьому житті. Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе серед людей, Найкращі всі, що до вподоби, квіти Даруєм Вам у цей святковий день. З повагою педагогічний колектив школи
31 січ. 2019

Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Дякуємо Андрію Петренку, учневі 9 класу, за участь в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, який відбувся 27 січня 2019 року в Дніпровській академії неперервної освіти. Андрюша достойно представив Новомосковський район і показав хороші знання англійської мови. МОЛОДЕЦЬ!!!
11 груд. 2018

Перемога в районній олімпіаді з англійської мови

9 грудня Петренко Андрій, учень 9 класу КЗ "Орлівщинський НВК" отримав перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. У Андрія І місце серед учнів 9-х класів. Бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог. Молодець!!!
7 груд. 2018

Виховний захід до Дня Збройних Сил України.

7 грудня 2018 року в КЗ «Орлівщинський НВК» пройшов виховний захід, присвячений Дню Збройних Сил України. Перед всіма учнями школи виступив Олег Едуардович Поемьонов, отаман Самарської Паланки.
23 лист. 2018

Всеукраїнська олімпіада ОЛІМПУС осіння сесія 2018

В КЗ "Орлівщинський НВК" з 19 по 21 листопада проводилась осіння сесія всеукраїнської олімпіади Олімпус з англійської мови, хімії та біології.
21 лист. 2018

Процвітай, українська мово!

З 9 по 20 листопада у КЗ"Орлівщинський НВК" проходив декадник української мови.Учні 1-9 класів вдосконалювали свої знання з рідної мови. Це була захоплююча подорож в країну мелодійної, барвистої української мови. Завдання були цікаві і загадкові:"Лінгвічтичне асорті"(9 клас), "Лексичний квітник" (5 клас), квест-гра"Зачаруй мене українською" (7 клас), Шевченко - це Україна" (8 клас), "Мовні цікавинки"( 2-4 класи) Тож вивчаймо свою рідну мову, пишаймось нею
5 лист. 2018