6 лют. 2018

Safer Internet Day - День безпечного Інтернету 2018!

06 лютого 2018 року в КЗ "Орлівщинський НВК" був проведений захід "Safer Internet Day" з англійської мови для учнів 8-9 класів до Дня безпечного Інтернету.
22 січ. 2018

Day of Unity of Ukraine - День соборності України

22 січня 2018 року в КЗ "Орлівщинський НВК" був проведений у 7-8 класах урок англійської мови "Day of Unity of Ukraine - День соборності України"
16 січ. 2018

16 січня - Всесвітній день Beatles

В КЗ "Орлівщинський НВК" був проведений позакласний захід з англійської мови для учнів 5-9 класів, присвячений Всесвітньому дню англійської музичної групи The Beatles
19 груд. 2017

Святий Миколай

До свята Святого Миколая був проведений захід "Миколай, Миколай, до нас в гості завітай!" 19 грудня посланці Миколая привітали учнів і вчителів зі святом. І подарували смачні подарунки. Підготувала привітання вчитель факультативу з біблійна історії та християнської етики Дащенко Ніна Миколаївна та учні 9-го класу.
18 груд. 2017

Вітаємо Олену Михайлівну Морковкіну

Вітаємо з днем народження чудового вихователя. Ви — людина великого покликання і доброї душі, бажаю завжди нею і залишатися. Нехай життя наповнюється з кожним днем світлом і надією, щастям та любов’ю, успіхом і чудесами. Бажаю фізичних і моральних сил, безсумнівної поваги і душевної радості.
13 груд. 2017

Вітаємо Тетяну Миколаївну Компанієць

З ювілеєм! Бажаємо завжди залишатися прекрасним вчителем, гідним уваги, глибокої поваги і високої репутації. Нехай для Вас будуть відкриті всі простори для досягнення успіху, нехай в житті буде безліч можливостей для реалізації своїх ідей, нехай душа живе щастям, а серце б’ється в такт з любов’ю і натхненням.
12 груд. 2017

Вітаємо Валентину Остапівну Трощину.

З днем народженням. Бажаємо Вам всього самого прекрасного. Нехай Ваше життя завжди буде сповнене радістю, добрим сміхом і любов’ю! Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя! Бажаємо, щоб ви завжди досягали найвищих результатів у всьому і ніколи не знали розчарувань!
10 груд. 2017

08 грудня у м.Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти".
8 груд. 2017

Всеукраїнський урок "Права людини"

Проведені уроки для учнів 1-9 класів за темою: "Права людини"
7 груд. 2017