14 бер. 2018

Шевченківські дні у школі

Уже стало традицією проведення Шевченківських днів у закладі. І цього року учні долучилися до поетової скарбниці. Звучали його поезії, з'явилася виставка малюнків "І оживає його слово на папері!" (1-5 кл.), проведена літературна квест- гра "Між берегами вічності живе Тарас, його талант не зітре час"(8 кл.) Учні ознайомилися з маловідомими фактами із життя Кобзаря, проглянувши документальні фільми.Адже Шевченко - України промінь ясний, Такий непересічний і сучасний, Його по-новому ми хочемо вивчати і сторінки незнані відкривати.
12 бер. 2018

Карантин!!!

У зв'язку з високою захворюваністю учнів, по школі оголошується карантин з 26 лютого по 11 березня. До школи 12 березня.

Мова - наша святиня

21 лютого у Мжнародний день рідної мови у закладі вчителем Михалєвою Т.П. було проведено мовні квест-ігри "Мелодійне слово на порозі в рідну хату з серцем і душею у гармонії неси" (8-9 класи), "Я люблю рідну мову" (7 кл.). Здобувачам знань сподобалося.Нестандартно, чітко, креативно. Команди успішно справилися ііз завданнями і отримали солодкі призи. Молодці! Я вірю у нові ваші перемоги!
22 лют. 2018

Всеукраїнська гра з англійської мови "PUZZLE - 2018"

22 лютого в КЗ "Орлівщинський НВК" пройшла Всеукраїнська гра з англійської мови "PUZZLE - 2018", в якій взяли участь учні 3-9 класів.
22 лют. 2018

Спільнота шкіл України "Кар'єра мрії"

Компанієць Тетяна Миколаївна детально розповіла колегам про Спільноту шкіл України "Кар'єра мрії", представила буклети та матеріал для профорієнтаційних занять.
20 лют. 2018

Єдиний урок мужності "Герої Небесної Сотні"

20 лютого був проведений урок-реквієм для учнів середньої школи, присвячений Героям Небесної Сотні.
20 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови - International Mother Language Day

20 лютого в КЗ "Орлівщинський НВК" з учнями 9-го класу був проведений захід з англійської мови "International Mother Language Day", присвячений Міжнародному дню рідної мови.
14 лют. 2018

Saint Valentine's Day - День святого Валентина

14 лютого 2018 року в КЗ "Орлівщинський НВК" був проведений позакласний захід з англійської мови для учнів 1 - 9 класів "Saint Valentine's Day", метою якого було ознайомити учнів із історією походження цього свята.
9 лют. 2018

Районний семінар біології

9-го лютого, в КЗ"Орлівщинський НВК", відбувся районний семінар вчителів біології на тему: "Розвиток пізнавальної діяльності та здоров'язбережувальних компетентностей учнів на уроках біології та в позаурочний час з використанням інтерактивних технологій і методу проекту"
7 лют. 2018

День безпечного Інтернету

З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року були проведені заходи.