12 квіт. 2016

Всеукраїнська олімпіада ОЛІМПУС веняна сесія

6 квітня 2016 року 10 учнів школи писали олімпіаду з англійської мови ОЛІМПУС.
28 бер. 2016

Рік англійської мови

01.04.2016 року в КЗ "Орлівщинський НВК" буде проводитись гра для учнів 7-8 класів "Подорож Великою Британією.
27 бер. 2016

Мовний турнір "Ніколи не говори: « Я- неук», а завжди кажи : « Я- зірка»

18 березня у 6 класі (кл. кер. Михалєва Т.П.)було проведено мовний турнір "Ніколи не говори: « Я- неук», а завжди кажи : « Я- зірка» Учні із захопленням розгадували мовні шаради, грали в інтелектульні ігри. Найактивніші, найініціативніші були нагороджені солодкими призами.
13 бер. 2016

2016 - рік англійської мови

Гра "Подорож до країни англійської мови!
19 лют. 2016

До ювілею Тараса Шевченка

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у школі проходить ряд заходів. Зокрема, було проведено телеконкурс читців творів Тараса Шевченка. Готується членами гуртка "Берегиня" фільм про Тараса, створюються електронні телегазети. малюються на комп'ютері ілюстрації до Кобзаревих творів.
16 жовт. 2015

Осінній ярмарок

Дари осені продемонстрували учні школи під час осіннього ярмарку.
9 жовт. 2015

Батьківські збори

Шановні батьки! У четвер, 9 жовтня о 17 годині, відбудуться батьківські збори. Явка обов'язкова!
29 квіт. 2015

День ЦО у школі

25 квітня у школі проводився день ЦО. Учні продемонстрували злагодженість у діях, уміння користуватися індивідуальними засобами захисту, виконувати чітко команди
2 бер. 2015

Презентація телепрограми "Шевченкове слово у серці моєму, Воно - життєдайна джерельна вода"

Шевченківські дні у Орлівщинській ЗОШ І-ІІ ступеня завершилися презентацією учасниками гуртка "Берегиня" (кер. Михалєва Т.П.) нової телепрограми "Шевченкове слово у серці моєму, Воно - життєдайна джерельна вода", в якій брали участь учні 2-9 класів. Було визначено переможців у номінаціях "Юний телеактор", Юний художник", Юний журналіст", "Найкращий телеведучий". Спасибі юним талантам!
21 бер. 2014

Всеукраїнський конкурс Олімпус

21 березня 2014 року 14 учнів Орлівщинської ЗОШ І-ІІ ст. взяли участь у весняній сесії конкурсу з англійської мови Олімпус.